GENEL İNGİLİZCE

 

Fluent English for Professionals olarak Genel İngilizce eğitim hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sadece iş ortamında değil hayatın her alanında akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmelerini, dinlediklerini anlayabilmelerini, İngilizce yazışma yapabilmelerini ve okuduklarını anlayabilmelerini sağlamaktayız. 

Genel İngilizce eğitim hizmetlerimizi bire bir ya da kapalı grup eğitimi şeklinde sunmaktayız. Eğitmen portföyümüz ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden ve İngilizce düzeyi ana diliyle eşdeğerde olan (bilingual) Türk eğitmenlerden oluşmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz uluslararası geçerliliği olan eğitmenlik sertifikalarına sahip ve eğitmenlikte deneyimli profesyonellerdir.

Fluent English for Professionals olarak eğitim danışmanlık hizmetlerimizi sunarken kendi tasarladığımız ve FluentSystem olarak adlandırdığımız çalışma sistemini kullanmaktayız. FluentSystem ile her bir eğitim çalışmasını bir proje olarak ele almaktayız. Müşterilerimizin İngilizcelerindeki geliştirilmesi gereken konuları detaylı ve yazılı olarak belirlemekteyiz. Müşterilerimizin zaten bildiği konuların üstünden geçerek zaman kaybetmemekte, geliştirilmesi gereken konulara odaklanarak mümkün olan en kısa sürede sonuç almaktayız. FluentSystem ile ilgili detaylı bilgi almak için burayı tıklayın.

Genel İngilizce eğitim içeriğinde gerekli gramer konuları olmakla beraber çalışmamızın merkezinde konuşma ve dinleme yeteneklerinin geliştirilmesi vardır. Müşterilerimizin öğrendikleri konuları konuşarak ve dinleyerek pekiştirmelerini sağlamaktayız. Anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerle çalışan müşterilerimiz bir gramer konusunu öğrenirken dahi İngilizce konuşma ve dinleme pratiği yapmaktadırlar.

Günümüzde İngilizce konusunda bir çok eğitim materyali bulunmaktadır. Bu çeşitlilik içerisinde doğru materyali seçmek uzmanlık gerektirir. Fluent English for Professionals olarak yaptığımız Eğitim İhtiyaç Analizi ve Detaylı Değerlendirme sonucunda müşterilerimizin en iyi öğrenme yöntemlerini, motivasyon noktalarını, ilgi alanlarını ve hedeflerini dikkate alarak kendileri için en sağlıklı olan eğitim materyallerini belirlemekteyiz ve bu sayede müşterilerimiz sadece eğitim esnasında değil yaptıkları bireysel çalışmalarda da verim almaktalar ve İngilizce gelişimleri hızlanmaktadır.

Kullandığımız İngilizce Seviye Tespit sistemimizin temeli Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (The Common European Framework)'na dayalıdır. Bu programa göre diller 6 seviyeye ayrılmaktadır:

  • A1: Beginner
  • A2: Elementary
  • B1: Pre-Intermediate
  • B2: Intermediate
  • C1: Upper-intermediate
  • C2: Advanced

Fluent English for Professionals olarak yukarıda yer alan tüm İngilizce seviyelerindeki müşterilerimize Genel İngilizce hizmeti sunmaktayız.