İŞ İNGİLİZCESİ

 

Fluent English for Professionals olarak sunduğumuz İş İngilizcesi hizmetleri ile müşterilerimizin iş hayatlarının her alanında İngilizceyi hem yazılı hem de sözlü olarak özgüvenli, akıcı, etkileyici ve profesyonel bir şekilde kullanmalarını sağlamaktayız.

 

İş İngilizcesi eğitim hizmetlerimizi bire bir ya da kapalı grup eğitimi şeklinde sunmaktayız. Eğitmen kadromuz ağırlıklı olarak ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden ve kısmi olarak İngilizce düzeyi ana diliyle eşdeğerde olan (bilingual) Türk eğitmenlerden oluşmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz uluslararası geçerliliği olan eğitmenlik sertifikalarına sahip ve eğitmenlikte deneyimli profesyonellerdir.

Genel İngilizcede olduğu gibi İş İngilizcesi eğitimlerimizde de kendi tasarladığımız çalışma sistemi olan FluentSystem'ı kullanıyoruz. Eğitim başlamadan önce Eğitim İhtiyaç Analizi yaparak müşterilerimizin İngilizce düzeylerinin Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve (The Common European Framework) standartlarına göre nerede olduğunu, İngilizce iletişimde hangi konulara hakim olduklarını ve hangi konuların geliştirilmesi gerektiğini belirlemekteyiz. Bu sayede, müşterilerimizin zaten bildiği konularla zaman kaybetmeyip geliştirmeleri gereken konulara odaklanarak en kısa sürede sonuç almaktayız.

 İş İngilizcesi eğitim hizmetlerimiz 2 gruba ayrılmaktadır:

1. Bütünsel İş İngilizcesi Eğitimi: Bu eğitim programı bir profesyonelin iş hayatında ihtiyaç duyacağı tüm İş İngilizcesi konularını kapsamaktadır. Eğitim süresi tespit edilen ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. 

2. Spesifik İş İngilizcesi Eğitimleri: Bu eğitimlerde spesifik konular belirlenmiş eğitim süreleri içerisinde sunulmaktadır. 

  • İngilizce Toplantı Yapma Teknikleri
  • İngilizce Email Yazma Teknikleri
  • İngilizce Sunum Teknikleri
  • Telefonda İngilizce Konuşma Teknikleri