Profesyoneller İçin İngilizce Konuşma Eğitimi

Orta düzeyde İngilizceniz var. Konuşulanları büyük ölçüde anlıyorsunuz ancak siz konuşacağınız zaman geriliyorsunuz. Cümleleriniz doğal bir şekilde akmıyor. Akıcı ve profesyonel tonda konuşmakta güçlük çekiyorsunuz. Destek almak istiyorsunuz ancak ayırabileceğiniz zaman çok kısıtlı, eğitim günleri ve saatleri size göre ayarlansın istiyorsunuz.

İşte bu eğitim tam olarak sizin için tasarlandı!

Sizler için özel eğitim grupları oluşturuyoruz. Bu gruplar 2, 3 ya da maksimum 4 kişiliktir. Haftada 2 gün 2'şer saat ders yapılmaktadır. Eğitim süresi 12 haftadır.

Bize hangi gün ve saatler böyle bir eğitime katılabileceğinizi ilettiğiniz taktirde, biz de sizinle aynı gün ve saatlerde bu eğitimi almak isteyenlerle sizi eşleştirerek size özel bir sınıf açıyoruz.

Dersleri Levent'teki eğitim merkezimizde yapıyoruz. Ben Anadolu yakasındayım Levent bana çok uzak diyorsanız endişe etmeyin, biz size geliriz. Şirketinizde sizin gibi böyle bir desteğe ihtiyacı olan bir arkadaşınız mutlaka vardır. Avrupa ya da Anadolu yakasındaki ofisinizde size özel bir sınıf açabiliriz!

Bireysel olarak başvurabilirsiniz, iş arkadaşlarınızla beraber kendi özel sınıfınızı oluşturabilirsiniz, grup olarak başvurup diğer başvuru yapan profesyonellerle daha büyük bir grup oluşturabilirsiniz, şirket olarak başvurabilirsiniz ya da İK olarak şirketinizin çalışanlarını bu eğitime yönlendirebilirsiniz.

Kişi başı aylık ücret kaç kişilik sınıfta olacağınıza göre değişmektedir.

2 Kişilik Sınıf: 1.350 TL (aylık kişi başı)

3 Kişilik Sınıf: 900 TL (aylık kişi başı)

4 Kişilik Sınıf: 675 TL (aylık kişi başı)

Eğitimleri sertifikalı, yıllara dayanan deneyimi bulunan, konusunda uzman ve profesyonel yabancı eğitmenlerimiz veriyor.

Başvuru için tek yapmanız gereken şey info@fluentprofessionals.com adresine aşağıdaki bilgileri ekleyerek mail atmak.

 • Hangi günler ve hangi saatler arasında eğitim almak istiyorsunuz?
 • Kaç kişilik bir sınıfta olmak istiyorsunuz?

Başvuru tarihi kaçırdım mı diye endişe etmenize gerek yok. Bu sınıfları sürekli olarak açıyoruz ancak istediğiniz gün ve saatlerin diğer başvurularla eşleşmesi zaman alabilir, başvurunuzu en kısa sürede yapmanızda fayda var.

Bu eğitime katılabilmek için İngilizce seviyenizin en az orta düzeyde (Intermediate) olması gerekmektedir. Ücretsiz olarak konuşma düzeyinizi tespit ediyoruz.

Benim İngilizcem başlangıç düzeyinde ya da ortanın altında diyorsanız yine endişe etmeyin. Başvurunuzu yapın ve bu durumu belirtin. Sizin gibi İngilizce düzeyi Intermediate altında olanlarla sizi eşleştirerek Genel İngilizce sınıfları açıyoruz.

Görüşmek dileğiyle.

Fluent English for Professionals

 

Eğitim İçeriği:

 • İş hayatında akıcı İngilizce konuşma
 • Sosyal hayatta akıcı İngilizce konuşma
 • Tatil ve iş seyahatlerinde akıcı İngilizce konuşma
 • İngilizce Sunum Becerileri
 • İngilizce Toplantılar
 • İngilizce Müzakere Teknikleri
 • Telefonda İngilizce Konuşma
 • Özgüvenli İngilizce İletişim
 • İngilizce telaffuz ve diksiyon