Turkish Course

Yabancılar İçin Türkçe eğitim hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sadece iş ortamında değil hayatın her alanında Türkçe konuşabilmelerini, dinlediklerini ve okuduklarını anlayabilmelerini ve yazışma yapabilmelerini sağlamaktayız. 

 

Yabancılar İçin Türkçe eğitim hizmetlerimizi bire bir ya da kapalı grup eğitimi şeklinde sunmaktayız. Eğitmen portföyümüz ana dili Türkçe olan, ileri düzeyde İngilizce konuşabilen, sertifikalı eğitmenlerden oluşmaktadır. 

Eğitim içeriğinde gerekli dilbilgisi konuları olmakla beraber çalışmamızın merkezinde konuşma ve dinleme yeteneklerinin geliştirilmesi vardır. Müşterilerimizin öğrendikleri konuları konuşarak ve dinleyerek pekiştirmelerini sağlamaktayız. 

Eğitime başlamadan önce yaptığımız Eğitim İhtiyaç Analizi ve Detaylı Değerlendirme sonucunda müşterilerimizin en iyi öğrenme yöntemlerini, motivasyon noktalarını, ilgi alanlarını ve hedeflerini dikkate alarak kendileri için en sağlıklı olan eğitim materyallerini belirlemekteyiz ve bu sayede müşterilerimiz sadece eğitim esnasında değil yaptıkları bireysel çalışmalarda da verim almaktalar ve Türkçe gelişimleri hızlanmaktadır.

Kullandığımız Türkçe Seviye Tespit sistemimizin temeli Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (The Common European Framework)'na dayalıdır. Bu programa göre diller 6 seviyeye ayrılmaktadır:

  • A1: Beginner
  • A2: Elementary
  • B1: Pre-Intermediate
  • B2: Intermediate
  • C1: Upper-intermediate
  • C2: Advanced

Fluent English for Professionals olarak yukarıda yer alan tüm Türkçe seviyelerindeki müşterilerimize Türkçe eğitimi hizmeti sunmaktayız.