Erken İngilizce Eğitim Programı

Erken İngilizce Eğitim Programı, Kreş ve Anaokullarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Kreş ve Anaokulları, sunduğumuz çözüm ortaklığı ile hiçbir operasyonel maliyete katlanmadan öğrencilerinin kendi kurumları bünyesinde uluslararası standartlarda İngilizce eğitimi almalarını sağlamaktadır.

Erken İngilizce Eğitim Programımız ile çocuklar için son derece kritik olan, zekalarının en hızlı geliştiği ve bilgileri hızlıca kaydettikleri yaşlarda İngilizce dili ile tanışmaları ve sağlam bir İngilizce temeli oluşturmaları sağlanmaktadır. Programımız, Oxford Reading Tree ve Creative Curriculum kombinayonundan oluşmaktadır. Oxford Reading Tree, çocukların eğlenceli oyunlar, şarkılar ve hikaye kitapları ile İngilizce okuma ve yazma yeteneklerini geliştirmektedir. Creative Curriculum, çocukların, tekrarlama, görseller ve el işleri ile İngilizce kelime dağarcıklarını geliştirmektedir.

Programımız boyunca dersler Kreş ve Ana Okullarımızın etüt salonlarında haftada 2 defa 1’er saat şeklinde organize edilmektedir. Programı yürüten öğretmenlerimizin ana dili İngilizcedir ve Erken İngilizce eğitimi konusunda deneyim sahibi profesyonel eğitimcilerdir.