Şirketler İçin Yerinde İngilizce Eğitimi

 

Fluent English for Professionals olarak sunduğumuz Şirketler İçin Yerinde İngilizce Eğitimi hizmetimiz ile kurumların İnsan Kaynakları Yönetimlerinin kurum çalışanları için planladıkları Şirket İçi İngilizce Eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak şirket içi sözlü ve yazılı İngilizce iletişimin profesyonel bir düzeye ulaştırılması için çalışmaktayız.

Eğitimlerimizi ihtiyaç ve beklentilere göre Bire Bir ya da Grup Eğitimi olarak şirket lokasyonunda sunmaktayız. Eğitimleri çalışanların İngilizce düzeylerine, şirket içindeki iş alanlarına ve sektörlerine özel olarak tasarlamaktayız. Eğitimler, ana dili İngilizce olan, uluslararası eğitmenlik sertifikasına sahip, deneyimli ve profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir.

Eğitim çalışmalarımızda kendi tasarladığımız ve FluentSystem olarak adlandırdığımız çalışma sistemini kullanmaktayız. FluentSystem ile her bir eğitim çalışmasını bir proje olarak ele almaktayız. Müşterilerimizin İngilizcelerindeki geliştirilmesi gereken konuları detaylı ve yazılı olarak belirlemekteyiz. Müşterilerimizin zaten bildiği konuların üstünden geçerek zaman kaybetmemekte, geliştirilmesi gereken konulara odaklanarak mümkün olan en kısa sürede sonuç almaktayız. FluentSystem ile ilgili detaylı bilgi almak için burayı tıklayın.

Fluent English for Professionals olarak, kurumsal çalışmalarımızda eğitimin planlamasından eğitimin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerde İnsan Kaynakları Yönetimleri ile yakın çalışarak, kendilerine periyodik olarak raporlama yaparak, eğitim katılımcılarının geri bildirimlerini düzenli olarak alarak, değişen ihtiyaçlar karşısında eğitim programını revize ederek proaktif bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin önceliklerini kendi önceliklerimiz olarak belirleyerek müşterilerimizin kurumsal hedeflerinin gerçekleştirilmesini için çalışıyoruz.