Üst Düzey Yöneticiler İçin İngilizce Koçluğu

 

Üst Düzey Yöneticiler İçin İngilizce Koçluğu hizmetimiz ile kurumların İnsan Kaynakları Yönetimlerinin İngilizce eğitim planlamaları ve hedeflerine uyumlu olarak kurumda görev yapan üst düzey yöneticilerin İngilizce eğitim ihtiyaçları karşılanmaktadır.

 

Eğitim içeriği kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Her bir yönetici için ayrı ayrı Eğitim İhtiyaç Analizi gerçekleştirilmekte ve çıkan sonuçlara göre ayrı ayrı eğitim programları tasarlanmaktadır. Tespit edilen İngilizce düzeyi ve spesifik ihtiyaçlara göre eğitimin içeriğine hem Genel İngilizce hem de İş İngilizcesi eklenmektedir.

Üst Düzey Yöneticiler İngilizce Koçluğu programımız süresince yöneticilerin yoğun iş temposu ve sorumlulukları dikkate alınarak eğitim günü ve saatleri konusunda tam esneklik sunulmaktadır.

Programı başarıyla tamamlayan yöneticiler, iş ortamı ve sosyal hayatta İngilizceyi akıcı konuşabilmekte, iş toplantılarını İngilizce olarak yönetebilmekte, İngilizce müzakere ve pazarlık yapabilmekte, etkileyici İngilizce sunumlar gerçekleştirebilmekte, etkin İngilizce telefon görüşmeleri yapabilmekte ve profesyonel İngilizce email'ler yazabilmektedir.